Dom modelowy

Dom modelowy EUROHAUS

W Domu modelowym EUROHAUS prezentujemy wachlarz naszych możliwości oraz jakość naszych domów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego domu modelowego. Dzięki tej wizicie, każdy z naszych Klientów będzie mógł poznać niepowtarzalny klimat domu EUROHAUS oraz wyobrazić sobie wspólne zabawy z dziećmi, uroczystości rodzinne czy inne radosne chwile, które związane są z posiadaniem własnego domu drewnianego.

Gwarantujemy, że nasz dom modelowy przekona Was do wybudowania z EUROHAUS domu Waszych marzeń.

Zapraszamy na spotkanie.

Dom modelowy

Dom modelowy EUROHAUS znajduje się bezpośrednio przy zakładzie produkcyjnym. To dom, który jest czynny przez cały rok, zatem mogą go Państwo odwiedzić i sprawdzić jak „zachowuje się” podczas zimy, ale również podczas gorącego lata.

Budowa domu modelowego EUROHAUS to prezentacja możliwości naszej firmy. Dzięki niemu możecie zapoznać się z naszym gotowym projektem od środka, poznać jego funkcjonalność, zobaczyć jego elementy wykończeniowe, ale również jakość budowy. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, ponieważ już niebawem pojawi się tutaj wirtualny spacer oraz film promujący nasz domek modelowy.

W naszym domu modelowym zastosowaliśmy najciekawsze, naszym zdaniem, materiały wykończeniowe, które mogą Państwo zobaczyć i być może zainspirować się.
Oprócz samego domu całorocznego, znajduje się tutaj architektura ogrodowa. Dom jest w pełni zaaranżowany wraz z ogrodem, dlatego też możecie poczuć się jak u siebie!
Translate »