Domy prefabrykowane EUROHAUS

Domy całoroczne - EUROHAUS

Dom całoroczny EUROHAUS w swoim wnętrzu posiada wyjątkowy mikroklimat. To domy duże, wygodne, ale przede wszystkim ciepłe, dlatego też przeznaczone są do mieszkania w nich przez rok. Dom EUROHAUS przystosowany jest do wszelkich warunków atmosferycznych. To dom, który dostosowuje się do warunków panujących latem, ale również wyjątkowo mroźną zimą. Co więcej, całoroczny dom wykonany z drewna powstaje bardzo szybko i można go wybudować niemal o każdej porze roku.

Projekt dostosowany do Twoich potrzeb

Marzysz o ciepłym, ekologicznym oraz energooszczędnym domu całorocznym? Oferta EUROHAUS to bogaty zestaw ciekawych projektów domów, w których możesz mieszkać przez cały rok.

Zbudujemy dom przygotowany według  indywidualnego projektu. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że nieruchomość będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb.

Energooszczędne domy całoroczne

Domy całoroczne EUROHAUS to inwestycja w ekologię. Drewno posiada niezbędne atesty, certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość, przeznaczenie i legalność pochodzenia.

Co więcej, produkcja domów ekologicznych nie zanieczyszcza środowiska, a budowa takiego domu jest ,,czysta”. Oznacza to, że na budowie nie ma odpadów. Warto również podkreślić, że podczas produkcji oraz montażu nieruchomości nasza logistyka jest starannie przemyślana ze względu na ochronę środowiska. Budowa nie wymaga wielokrotnych transportów czy dostaw, co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.

Dom ekologiczny

Domy całoroczne proponowane przez nas to ekologiczne nieruchomości, które wykonane są z naturalnych materiałów. Do budowy wykorzystujemy wełnę mineralną oraz drewno, które pochodzi z legalnego źródła. Drewno to posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość i legalność pochodzenia.

Co więcej, produkcja domów całorocznych ekologicznych nie zanieczyszcza środowiska, a budowa takiego domu jest ,,czysta’’. Oznacza to, że na budowie nie ma odpadów. Warto również podkreślić, że podczas produkcji oraz montażu nieruchomości nasza logistyka jest starannie przemyślana ze względu na ochronę środowiska. Budowa nie wymaga wielokrotnych transportów czy dostaw, co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, które przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska.

Dom całoroczny a ekonomia

Marzysz o ekonomicznym domu całorocznym? To możliwe! Domy całoroczne EUROHAUS, które posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że otrzymasz nieruchomość wykonaną z wysokiej jakości materiałów w atrakcyjnej cenie. Co więcej, jesteśmy firmą, która od początku do końca odpowiada za cały projekt. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Charakteryzujemy się również kompleksową obsługą na każdym etapie budowy. Nie wymagamy od Inwestora pomocy w zakresie produkcji, montażu czy wykończenia – wszystkim zajmujemy się sami. W czym jeszcze przejawia się ekonomiczność domów EUROHAUS? Istotą posiadania domu jest nieograniczona wolność, ale również… otaczający ogród. Dlatego też zajmujemy szczególnie polecamy domy do 100 m2. Inwestując w taki dom, możesz cieszyć się działką zaaranżowaną w odpowiedni dla siebie sposób.

Terminy realizacji domu całorocznego

Z pewnością zastanawiacie się, jak wygląda kwestia realizacji domu całorocznego. Przedstawiamy krok po kroku współpracę z EUROHAUS:

Na tym etapie zajmujemy się ustalaniem istotnych elementów domu. Zapoznajemy się dokładniej z projektem, rozmawiamy o funkcjonalności, ekonomiczności, a również ekologiczności Państwa inwestycji.

To czas, gdzie zajmujemy się zbieraniem wysokiej jakości materiałów niezbędnych do realizacji budowy. Wybieramy odpowiednie drewno, wełnę czy stolarkę drzwiową lub okienną.

Czas montażu domu całorocznego wynosi od 14 do 120 dni. Wszystko zależy od projektu, ilości szczegółów, ale również jego trudności.

Domy rekreacyjne EUROHAUS

Drewniany dom rekreacyjny to marzenie każdej osoby, która ceni relaks w otoczeniu natury. W naszych domach rekreacyjnych można odpoczywać nie tylko latem, ale i w czasie pozostałych, niemniej pięknych, pór roku. Obiekty te stwarzają doskonałe warunki do codziennego zamieszkania, ale również do relaksu na przykład podczas urlopu czy wyjazdów weekendowych.  Domy EUROHAUS można także zagospodarować jako domki wypoczynkowe na wynajem.

Nowoczesne domy rekreacyjne

Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań – zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy otwarci na nietypowe oraz nieszablonowe projekty domów rekreacyjnych oraz korzystanie z efektownych materiałów wykończeniowych. Naszym żywiołem jest tworzenie inwestycji odważnych,które nadają niepowtarzalny charakter otoczeniu. Pamiętaj, Twój dom rekreacyjny nie musi być taki, jak inne!

Retro domy letniskowe

W ostatnim czasie bardzo modne stały się retro domy letniskowe, które charakteryzują się nietypowym klimatem. Domy te przywołują nierzadko cudowne wspomnienia minionych lat. Jesteśmy firmą otwartą na klienta, dlatego chętnie przygotujemy dom, który zawierał będzie elementy architektury regionalnej. Ze swojej strony oferujemy pomoc na każdym etapie budowy – od projektu, aż po wybór materiałów czy elementy wykończeniowe.

Architektura ogrodowa

Zacznij budowę od odpowiedniej architektury ogrodowej! Jeśli planujesz budowę domu, być może masz w posiadaniu już idealną działkę – w oczekiwaniu na swoje wymarzone lokum ciesz się działką z altaną. Takie rozwiązanie pozwoli na spędzanie czasu na działce z niezbędną infrastrukturą. Altany? Pergole? Zabudowa tarasów? Zgodnie z Twoim pomysłem oraz projektem – przygotujemy dla Ciebie wymarzone elementy architektury ogrodowej.

Oferujemy budowę drewnianej architektury ogrodowej, w tym altany, pergole, płoty czy elementy zabudowy tarasu. Dla nas liczy się komfort użytkowania, bezpieczeństwo, ale również zadowolenie klientów.

Dom o powierzchni 35 m2

W Polsce coraz popularniejszym trendem, stało się budowanie niewielkich domów o powierzchni 35 m2. To małe, ekonomiczne domy, które są przeznaczone do całorocznego zamieszkiwania. Aktualnie odchodzi się od budowania ogromnych domów o powierzchni od 150 do nawet 250 m2. Taka wielka inwestycja dla Klienta staje się udręką, bowiem jest to ogromne wyzwanie finansowe i organizacyjne. Z kolei my określamy budowę niewielkich domów jako ,,Odpowiedzialne Inwestowanie’’. Niewielki dom zastąpi mieszkanie! Zapomnij o pozwoleniu na budowę – przy takim metrażu nie jest ono potrzebne. Przeciętna wielkość mieszkania to około 53 m2. Dom całoroczny o powierzchni 35 m2 oraz użytkowym poddaszem z powodzeniem zastąpi mieszkanie w bloku. To idealne rozwiązanie dla osób, od których dzieci się już wyprowadziły, ale także dla tych, którzy cenią spokój oraz intymność. Zbuduj ekonomiczny dom EUROHAUS, a za resztę pieniędzy wybierz się w podróż dookoła świata!

Zarabiaj przez cały rok dzięki współpracy z Eurohaus

Chcesz zarabiać przez cały rok? Dzięki współpracy z naszą firmą jest to możliwe! Oferujemy budowę:

  • ośrodków wypoczynkowych,
  • gospodarstw agroturystycznych,
  • kompleksów domów rekreacyjnych.

Zapraszamy do współpracy indywidualnych inwestorów, którzy chcą zarabiać przez cały rok.

Znalezienie odpowiedniego noclegu, który spełni oczekiwania każdego klienta to nie lada wyzwanie. Wybudujemy dla Ciebie ośrodek wypoczynkowy ze snu! Wszystko dlatego, iż domy drewniane cieszą się coraz większą popularnością pośród turystów.

Nasze realizacje

Zdajemy sobie sprawę, iż chcecie mieć pewność, że budowa Waszego domu marzeń została powierzona odpowiednim osobom i prawdziwym fachowcom, dlatego też przedstawiamy wykonane przez EUROHAUS realizacje domów drewnianych.

Dlaczego MY?

Przedstawiamy Państwu argumenty, które przemawiają za współpracą z naszą firmą w zakresie budowy nieruchomości ze snu. Posiadamy 15-letnie doświadczenie, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry, który jest zorientowany na cel, jakim jest zadowolenie naszych klientów!

Gwarancja jakości

Podczas budowy nieruchomości wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, między innymi drewno C-24 z legalnego źródła, które posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty.

Rzetelność i terminowość

Jesteśmy rzetelną oraz terminową firmą, która zrealizuje Państwa pomysły, marzenia, a także sugestie.

Ekologia i energooszczędność

Produkcja konstrukcji domów całorocznych odbywa się w ogrzewanej hali, dzięki czemu mają Państwo pewność, że obiekt budowlany był przygotowywany w odpowiednich warunkach. Nasze domy całoroczne charakteryzują się ekologią, ale również energooszczędnością.

Translate »