Domy rekreacyjne

Domy rekreacyjne EUROHAUS

Drewniany dom rekreacyjny to marzenie każdej osoby, która ceni relaks w otoczeniu natury. W naszych domach rekreacyjnych można odpoczywać nie tylko latem, ale i w czasie pozostałych, niemniej pięknych, pór roku. Obiekty te stwarzają doskonałe warunki do codziennego zamieszkania, ale również do relaksu na przykład podczas urlopu czy wyjazdów weekendowych.  Domy EUROHAUS można także zagospodarować jako domki wypoczynkowe na wynajem.

Nowoczesne domy rekreacyjne

Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań – zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy otwarci na nietypowe oraz nieszablonowe projekty domów rekreacyjnych oraz korzystanie z efektownych materiałów wykończeniowych. Naszym żywiołem jest tworzenie inwestycji odważnych,które nadają niepowtarzalny charakter otoczeniu. Pamiętaj, Twój dom rekreacyjny nie musi być taki, jak inne!

Retro domy letniskowe

W ostatnim czasie bardzo modne stały się retro domy letniskowe, które charakteryzują się nietypowym klimatem. Domy te przywołują nierzadko cudowne wspomnienia minionych lat. Jesteśmy firmą otwartą na klienta, dlatego chętnie przygotujemy dom, który zawierał będzie elementy architektury regionalnej. Ze swojej strony oferujemy pomoc na każdym etapie budowy – od projektu, aż po wybór materiałów czy elementy wykończeniowe.

Architektura ogrodowa

Zacznij budowę od odpowiedniej architektury ogrodowej! Jeśli planujesz budowę domu, być może masz w posiadaniu już idealną działkę – w oczekiwaniu na swoje wymarzone lokum ciesz się działką z altaną. Takie rozwiązanie pozwoli na spędzanie czasu na działce z niezbędną infrastrukturą. Altany? Pergole? Zabudowa tarasów? Zgodnie z Twoim pomysłem oraz projektem – przygotujemy dla Ciebie wymarzone elementy architektury ogrodowej.

Oferujemy budowę drewnianej architektury ogrodowej, w tym altany, pergole, płoty czy elementy zabudowy tarasu. Dla nas liczy się komfort użytkowania, bezpieczeństwo, ale również zadowolenie klientów.

Dom o powierzchni 35 m2

W Polsce coraz popularniejszym trendem, stało się budowanie niewielkich domów o powierzchni 35 m2. To małe, ekonomiczne domy, które są przeznaczone do całorocznego zamieszkiwania. Aktualnie odchodzi się od budowania ogromnych domów o powierzchni od 150 do nawet 250 m2. Taka wielka inwestycja dla Klienta staje się udręką, bowiem jest to ogromne wyzwanie finansowe i organizacyjne. Z kolei my określamy budowę niewielkich domów jako ,,Odpowiedzialne Inwestowanie’’. Niewielki dom zastąpi mieszkanie! Zapomnij o pozwoleniu na budowę – przy takim metrażu nie jest ono potrzebne. Przeciętna wielkość mieszkania to około 53 m2. Dom całoroczny o powierzchni 35 m2 oraz użytkowym poddaszem z powodzeniem zastąpi mieszkanie w bloku. To idealne rozwiązanie dla osób, od których dzieci się już wyprowadziły, ale także dla tych, którzy cenią spokój oraz intymność. Zbuduj ekonomiczny dom EUROHAUS, a za resztę pieniędzy wybierz się w podróż dookoła świata!

Zarabiaj przez cały rok dzięki współpracy z Eurohaus

Chcesz zarabiać przez cały rok? Dzięki współpracy z naszą firmą jest to możliwe! Oferujemy budowę:

  • ośrodków wypoczynkowych,
  • gospodarstw agroturystycznych,
  • kompleksów domów rekreacyjnych.

Zapraszamy do współpracy indywidualnych inwestorów, którzy chcą zarabiać przez cały rok.

Znalezienie odpowiedniego noclegu, który spełni oczekiwania każdego klienta to nie lada wyzwanie. Wybudujemy dla Ciebie ośrodek wypoczynkowy ze snu! Wszystko dlatego, iż domy drewniane cieszą się coraz większą popularnością pośród turystów.

Nasze realizacje

Wybranie odpowiedniej firmy, której powierzymy wybudowanie idealnego domu rekreacyjnego to ogromne wyzwanie. Dlatego też, specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy galerię zrealizowanych przez nas projektów domów rekreacyjnych.

Dlaczego MY?

Przedstawiamy argumenty, które pozwolą Państwu lepiej poznać naszą firmę oraz podjąć decyzję o wybudowaniu domów rekreacyjnych z naszą pomocą. 

Gwarancja jakości

Do budowy domów rekreacyjnych wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości. Pomożemy Państwu w ich wyborze i chętnie doradzimy!

Rzetelność i terminowość

Cechuje nas przede wszystkim rzetelność oraz terminowość. Z przyjemnością wybudujemy dla Państwa domki całoroczne, ośrodki wczasowe, retro domy, które będą wykonane w

Ekologia i energooszczędność

Domy firmy Eurohaus charakteryzują się ekologią, a także energooszczędnością. Co więcej, są to ekonomiczne nieruchomości, które idealnie sprawdzą się dla osób ceniących funkcjonalność.

Translate »