Domy prefabrykowane EUROHAUS < 70 m2

Prefabrykowane domy szkieletowe EUROHAUS

Niezbędny etap realizacji Twoich marzeń. Podczas wizyty w naszym domu ekspozycyjnym, wspólnie wybierzemy Twój projekt domu szkieletowego EUROHAUS. Zastanowimy się nad Twoimi potrzebami i podzielimy się naszymi doświadczeniami.

Twoja przestrzeń do życia rozpoczyna swoją podróż w naszym zakładzie produkcyjnym. Prefabrykujemy konstrukcję, kompletujemy materiały wykończeniowe i w umówionym terminie dostarczamy dom na działkę, tym samym rozpoczynamy montaż Twojego domu.

Nasza praca

Zobacz jak pracujemy

Wybieramy projekt

Niezbędny etap realizacji Twoich marzeń. Podczas wizyty w naszym domu ekspozycyjnym, wspólnie wybierzemy Twój projekt domu szkieletowego EUROHAUS. Zastanowimy się nad Twoimi potrzebami i podzielimy się naszymi doświadczeniami.

Zawieramy umowę

Po zawarciu umowy przygotowujemy wszelkie niezbędne do zgłoszenia budowy dokumenty. 

Produkcja, Dostawa, Montaż

Twoja przestrzeń do życia rozpoczyna swoją podróż w naszym zakładzie produkcyjnym. Prefabrykujemy konstrukcję, kompletujemy materiały wykończeniowe i w umówionym terminie dostarczamy dom na działkę, tym samym rozpoczynamy montaż Twojego domu.

Twoja przestrzeń do życia jest gotowa

house under construction on blueprints - building project

Wybieramy projekt Twojego domu EUROHAUS

 • Możesz wybrać dom z kolekcji domów prefabrykowanych EUROHAUS
 • Możesz wybrać dom z kolekcji pracowni Z500
 • Możesz wybudować dom według indywidualnego projektu, który dla Ciebie zaprojektujemy
Family life insurance, family services, family policy and supporting families concepts. Woman with protective gesture and silhouette representing young family.

Zawieramy umowę

 • Nasze umowy są czytelne i zabezpieczają interesy obu stron
 • Świadczymy nieodpłatne porady prawne w zakresie stanu prawnego działki, aktów notarialnych na zakup działki oraz innych zagadnień prawnych związanych z planowaną inwestycją
 • Po podpisaniu umowy zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zgłoszeniem budowy domu lub uzyskaniem pozwolenia na budowę
385

Produkcja Twojego domu prefabrykowanego EUROHAUS

 • Moduły przygotowujemy na hali produkcyjnej
 • Wszelkie prace malarskie wykonujemy na hali produkcyjnej
 • Produkujemy Twoje schody, szafy, kuchnię oraz inne elementy zawarte w umowie
239

Załadunek i transport Twojego domu prefabrykowanego EUROHAUS

 • Załadunek gotowych prefabrykatów trwa z reguły kilka godzin
 • Twój dom bezpiecznie dostarczamy na plac budowy
732

Montaż Twojego domu prefabrykowanego EUROHAUS

 • Moduły przygotowane wcześniej  na hali produkcyjnej montujemy na przygotowanym fundamencie
 • Montaż konstrukcji Twojego domu zajmuje zaledwie kilka dni
 • Wykończenie do stanu deweloperskiego trwa od 4 do 12 tygodni
c6f8c2a1-f53d-4749-aca6-496dc2833343

Twój dom prefabrykowany EUROHAUS jest gotowy

 • 30 tygodni od podpisania umowy
 • 20 tygodni od rozpoczęcia budowy fundamentu
 • 16 tygodni od rozpoczęcia produkcji
 • 12 tygodni od dostawy na miejsce budowy

Technologia EUROHAUS

Poniżej przedstawiamy podstawowe układy warstw w Twoim domu pfeabrykowanym EUROHAUS. Nasze domy prefabrykowane zapewnią komfort użytkowania przez cały rok.  Dzięki zastosowaniu technologii szkieletowej drewnianej, wykonanej w systemie pfeabrykowanym, Twój dom będzie bardzo wytrzymały i solidny. 

Ściana zewnętrzna - elewacja z drewna

Ściana zewnętrzna - tynk

Dach

Materiały, z których budujemy

Domy które budujemy kierujemy do świadomych inwestorów, dla których jakość wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych ma znaczenie. Zachęcamy do analizy naszej technologii.

20160517_162409

Elewacja świerk

Do produkcji domów szkieletowych EUROHAUS wykorzystujemy świerkowe profile elewacyjne najwyższej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z tartakami w Polsce, ale również w Skandynawii.

Virkespacke_breda3

Drewno konstrukcyjne C-24

Wykonujemy domy drewniane z najwyższej jakości materiałów, takich jak na przykład drewno C-24.

Panel-dachowy-blacha-na-rabek-zatrzaskowy-40zl-m2

Blacha na rąbek

Do pokrycia dachu domu szkieletowego EUROHAUS stosujemy blachę na rąbek z technologią mikrofali. Mikrofala to przetłoczenia wzdłużne o bardzo niewielkich wartościach. Proces ten sprawia, że odbijające się od paneli światło ulega rozproszeniu. Mikrofala dodatkowo usztywnia panel i nadaje budowli oryginalnego, autentycznego charakteru.

isover-profit-mata

Wełna mineralna ISOVER

Bardzo dobre właściwości izolacyjne, oszczędność czasu – nie wymaga sznurkowania, doskonała sprężystość i trwałość – szczelne wypełnienie izolowanej przestrzeni, produkt niepalny. Mata z wełny mineralnej szklanej o bardzo dobrej izolacyjności termicznej. Powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie najważniejsze są parametry izolacyjne przergody. Produkt paroprzepuszczalny, zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń.

paroizolacja_isover

Membrana paroizolacyjna

Wysoka jakość, ochrona przed wilgocią, wytrzymałość. Wysokiej jakości folia paroizolacyjna o stałym współczynniku Sd na poziomie 100 m. Stosowana jako izolacja paroszczelna ścian, stropów i dachów, zabezpieczająca przegrody budowlane przed powstawaniem zawilgoceń wywołanych wykraplaniem się pary wodnej przenikającej z wnętrza budynku do tejże przegrody.

wiatroizolacja

Membrana wiatroizolacyjna

Tyvek® Housewrap to paroprzepuszczalna wiatroizolacja o wysokich parametrach użytkowych, przeznaczona głównie do ścian wykonanych w konstrukcji szkieletu drewnianego. Wiatroizolację montuje się na powierzchni ściany.

Dobroplast_Encore_naroze

Okna PCV DOBROPLAST

Klasyczny czy okrągły wygląd Avantgarde sprosta każdym wymaganiom designerskim. Z energooszczędnymi oknami Avantgarde (UW do 0,85 W/m²K) dbasz o przyrodę i jednocześnie oszczędzasz na kosztach ogrzewania. Ocynkowane wzmocnienia stalowe zapewniają maksymalną sztywność i stabilność oraz znakomitą funkcjonalność. Indywidualne kształty okien i okucia zapewniają najwyższy stopień swobody projektowania.

drzwi_wiked2

Drzwi Wikęd

Drzwi zewnętrzne są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Translate »